El İlanından Farkı Boyutu ve Sayfa Sayısıdır. El ilanı Genellikle A4 Veya A5 Tek Sayfa Bastırılır. Broşür İse Kırımlı Veya Çok sayfalı Olur. Aynı Gün Broşür Teslimatı Yaparız

Broşür basımı ile firmanızın, ürünlerinizin ya da organizasyonlarınızın tanıtımını çok daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Broşürler; bir olayı, etkinliği, organizasyonu, firmayı ya da ürünü tanıtma amacı güden tanıtım metinleridir. Broşürler sayesinde ön plana çıkarmak istediğiniz ürünü çok daha rahat ve kolay bir şekilde tanıtabilir, kısa sürede çok fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Özellikle belli zamanlarda firmaların, müşterilerini, yaptığı kampanyalardan haberdar etme ve daha fazla müşteriye ulaşmak adına dağıttığı broşürler; en çok kullanılan tanıtım araçlarındandır diyebiliriz. Yılların tecrübesi ile yoğrulan Fabrika Matbaacılık olarak tüm müşterilerimize en kaliteli broşür basımı hizmetini sunarak onların broşür basımı konusunda en iyi hizmeti almasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Broşürler; düzenlediğiniz organizasyonun, etkinliğin ya da tanıttığınız ürünün özelliklerini içeren, genellikle müşterinin dikkatini çekecek bir şekilde hazırlanan metinlerdir. Tüketim toplumuna dönüşümün hızla gerçekleştiği günümüzde, broşürler fazlaca kullanılmakta ve her geçen gün broşür basımına olan rağbet de artmaktadır. Bu rağbet artışıyla birlikte kaliteli basım hizmeti veren firmalara olan talep de artmaktadır. Biz de Fabrika Matbaacılık olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor, onlara sunduğumuz online matbaacılık hizmeti ile her türlü broşür basımını gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de broşür basımı için doğru adresi arıyorsanız, ilk tercihiniz Fabrika Matbaacılık olmalıdır. Online matbaacılık hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz matbaaya gelmek durumunda kalmadan sipariş oluşturabilmekte ve ürünlerini kısa bir süre içerisinde teslim almaktadırlar. Ekonomik fiyat politikamız sayesinde ise her zaman müşterilerimize en uygun fiyattan matbaacılık hizmeti vermekteyiz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Firmanızın Ürünlerini Tanıtmak İçin
  • Yeni Çıkardığınız Ürünü Tanıtmak
  • Ürün Gamınıza Dahil Ettiğiniz Ürünü Yada Ürünleri Tanıtmak

Kullanacağınız Bröşürlerin Basımı Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.

Adet, Sayfa Sayısı, Ebat Gibi Konularda Kararsızsanız Konusunda Deneyimli Satış Personelimiz Size Yardımcı Olacaktır.