Sticker Etiket söz konusu olduğunda her zaman müşterilerin yanında olan Fabrika Matbaacılık; Sticker Etiket konusunda da en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarak müşterilerine yardımcı olmaktadır. Firmamız, özellikle Ankara ve çevresinde aktif olmakta olup, her türlü etiket baskı konusunda en iyi hizmeti sunmasıyla bilinmektedir. Firmamız; hologram etiket, şeffaf etiket, opak etiket, sticker etiket, folyo etiket ve genel olarak her çeşit etiket basımını gerçekleştirmektedir. Özellikle, Ankara’da tek olan hologram etiket baskı hizmeti ile müşterilerine sunduğu etiket baskı hizmetinde çığır açmaktadır. Yıllardır içinde yer aldığı online matbaacılık sektöründe ortaya koyduğu yenilikler ile sektöre yön vermekte olan firmamız, bu benzersiz hizmet ile de müşterilerinin yanındadır.

Söz konusu marka güvenliği ve ürün güvenliği olduğu zaman en çok kullanılan etiket baskı türleri arasında yer alan hologram etiket baskı; kopyalanamaması ve taklit edilememesi ile ön plana çıkmakta, bu sebeple pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Özellikle sahteciliğin önlenmesi konusunda en çok başvurulan etiketleme yöntemleri arasında yer alan hologram etiketler, etiket baskı söz konusu olduğunda da en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hologram etiket, iki boyut görüntüden elde edilmekte olup, üzerinde değişik renk skalaları barındırmaktadır. Bu skalalar sayesinde resme 3 boyutlu bir görüntü katılması ve derinlik hissinin ortaya çıkarılması hedeflenir.

İsminden de anlaşılabileceği üzere şeffaf olan şeffaf etiket ise sticker baskı konusunda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Ürünlerin üzerine çeşitli amaçlarla yapıştırılabilen etiketler, özellikle etiket baskı konusunda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Folyo etiket ise PVC folyo malzemeler üzerine plotter baskı makineleri ile yapılması amacıyla üretilen bir baskı üründür. Ülkemizde az sayıda yer tarafından yapılmakta olan hologram etiket baskı ise Ankara’da Fabrika Matbaacılık tarafından büyük bir güven ve kalite ile gerçekleştirilmektedir. Hologram etiket baskı konusunda yıllardır müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkmakta olan Fabrika Matbaacılık, bu baskı türü dahil olmak üzere her türlü etiket baskı işleminde müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile tanınmaktadır. Firmamız, sunduğu hologram etiket baskı hizmeti ile her zaman kaliteli hizmet standartlarına uymakta, müşterilerine her zaman hak ettikleri hizmeti sunmaktadır.

Sticker Etiket konusunda her zaman müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta olan Fabrika Matbaacılık; online matbaacılık konusunda müşterilere uzun yıllardır sunduğu benzersiz hizmetler ile bilinmektedir. Aynı zamanda, sektörde yıllardır yer almanın firmamıza kazandırdığı tecrübe ve sektöre yön vermenin bize verdiği güven ile her zaman müşterilerimizin yanında olduğumuzu da belirtmeliyiz. Firmamız, etiket baskı konusunda ise sunduğu hologram etiket baskı, şeffaf etiket baskı, sticker etiket baskı, folyo etiket baskı ve opak etiket baskı hizmeti ile ön plana çıkmaktadır.


Eğer siz de etiket baskı konusunda sektörün en iyileriyle çalışmak istiyorsanız Fabrika Matbaacılık her daim hizmetinizdedir. Profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyetini gözeten iş anlayışı ile firmamız her zaman en kaliteli etiket baskı hizmetini sizlere sunmaktadır. Sektörde yıllardır yer almanın bize kazandırdığı tecrübe ile tüm müşterilerimizin baskı işlerini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğer siz de Sticker Etiket konusunda bizimle çalışmak istiyorsanız hemen internet sitemizdeki araçlar aracılığıyla baskısını istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz. Daha fazla detay için ise bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.