Fabrika Matbaacılık olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli online matbaacılık hizmetlerini sunmaya çalışıyoruz. Ankara ve civar illere hizmet vermekte olan firmamız, folyo baskı söz konusu olduğunda da sunduğu üstün hizmet kalitesi ile müşterilerine her daim hak ettikleri hizmeti sunmayı hedeflemiştir.one vision kaplama Fabrika Matbaacılık olarak her daim müşterilerimizin yanında olup onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya, sunduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini garantilemeye çabalamaktayız. Folyo baskı söz konusu olduğunda sunduğumuz hizmet ile ise ülkemiz genelinde en iyi hizmet sunan firmalar arasında yer almakta ve yıllardır sektöre yön vermekteyiz.

En Kaliteli Folyo Baskı Hizmeti

Folyo baskı, günümüzde en çok kullanılan baskı türlerinden birisidir. Mağazalardan tuvalet girişlerine, yürüyen merdivenlerden reklam panolarına çok geniş bir alanda kullanılan folyo baskı; yapışkanlı PVC malzemesinin üzerine yapılan dijital baskıya verilen addır.one vision kaplama Başka bir ek materyal kullanılmadan her yüzeye yapıştırılabilmesi ile bu baskı türü en çok tercih edilen baskı türleri arasındadır. Folyo baskı; pek çok alanda kullanılmakta olup hem kolay yapıştırılabilmesi hem de kolay sökülebilmesi ile fazlasıyla kullanışlı bir üründür.


Folyolar genellikle birkaç gruba ayrılırlar; ilk olarak, baskı folyoları ve kesim folyoları olmak üzere iki ana gruba ayrıldıklarını görürüz.one vision kaplama Kesim folyoları genellikle baskılı olmayıp kendinden renkli folyolardır. Baskı folyoları ise yine kendi içlerinde düz zemin folyosu ve esnek folyo olarak ikiye ayrılır.one vision kaplama Düz zemin folyosu, isimlerinden de anlaşılabileceği üzere, düz zeminlerde kullanılan folyolara verilen isimdir. Reklam panolarında ve diğer zeminlerde en çok bu tarz folyolar kullanılır. Esnek folyo ise daha çok araç üstlerinde ve düz olmayan diğer zemin türlerinde kullanılır.one vision kaplama Profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyeti garantili hizmet sunan Fabrika Matbaacılık olarak her zaman müşterilerimize en kaliteli folyo baskı hizmeti sunmaktayız. Gerek kesim folyosu gerek baskı folyosu olarak her türlü folyo baskı işinde Fabrika Matbaacılık olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ankara folyo baskı için akla gelen ilk firmalardan olarak yılların tecrübesini tüm müşterilerimize sunmaktayız.


Eğer siz de folyo baskı hizmeti almak istiyorsanız yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti garantili iş anlayışı ile Fabrika Matbaacılık her daim sizin yanınızdadır. Hemen internet sitemizdeki araçlar ile folyo baskı hizmetimizden faydalanabilir, daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.