Her türlü basım işinde sektörün en önde gelen isimlerinden olan Fabrika Matbaacılık; hisse senedi basımı konusunda da uzmanlaşmıştır. Şirketimiz, kıymetli evrak konusunda uzmanlaşmış tecrübeli bir matbaa olarak tüm müşterilerine online matbaacılık hizmeti sunmaktadır. Hisse senedi bastırmak isteyen şirketlere, senetlerini istedikleri renk ve desende bastırma fırsatı sunarak onlara senetlerini kendi şirket kimlikleriyle uyumlu bir şekilde yaratma fırsatı tanıyoruz. Üstelik, tüm kalite standartlarına sahip olan şirketimiz, hisse senetlerinin basımını gereken yükümlülüklere uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hisse senetleri, bir şirketin ortaklarına verdiği, sermaye payını ilan eden evraklardır. Bu evrakların üzerinde sahibinin adı belirtildiği takdirde bunlar nama ait iken belirtilmediği takdirde hamiline aittir ve bu durum hisse senedinin üzerinde belirtilir. Hisse senetleri kıymetli evrak kapsamında olup her şirketin hisse senedi kendisine ait renklere ve desenlere sahiptir. Bu açıdan hisse senetleri şirketlerin kurumsal kimliğini de yansıtan evraklar arasındadır diyebiliriz.

Yıllardır online matbaa hizmeti vermekte olan Fabrika Matbaacılık, tüm müşterilerine en kaliteli ve uygun fiyatlı hisse senedi basımı hizmetini sunmaktadır. Eğer siz de hisse senedi basımı yaptırmak istiyorsanız Fabrika matbaacılık olarak size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Hisse senedi basımı işlemini tüm detaylara ve kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Online matbaacılık hizmetimiz sayesinde matbaaya gitmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde tüm işlemlerinizi çevrim içi olarak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz ürünün detaylarını girerek basım siparişi verebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.